Skip to main content

Ohlédnutí za akcí Pohádkový les 2022

V sobotu 21. května 2022 jsme společně prožili další setkání s naším Pohádkovým lesem. Po vydatné přípravě jsme pochod vedli tradiční trasou Palackého sady se startem u sousoší Ivana Olbrachta a Antala Staška a cílem na Ostrově. Na osmi soutěžních stanovištích děti mohly potkat stromové čarodějnice, lesní skřítky, myslivce s vlkem, loupežníky, vodníky, princezny z lesního království, lesní víly, krále a královnu stromového království. Na Ostrově si mohly děti zadovádět na trampolíně či skákacím hradu, na Jizeře se svézt s vodáky na lodičkách, v cíli se pak o hudbu postaral Jirka Tůma a celou akci moderoval Standa Chatrč Chaloupka. O divadelní představení se postaralo Divadlo Na cestě Liberec s představením O Smolíčkovi, které mělo u dětí velký úspěch. Počasí vydrželo, bylo pod mrakem a nepršelo, jen bylo poněkud větrno. V cíli nechybělo občerstvení a děti si za odměnu odnesly sladký perníček v podobě stromečku s kvítky.

Stálo nás to hodně úsilí a máme velkou radost, že Vaše spokojenost byla opravdová a nelíčená. Na startu i v cíli jsme přivítali 256 dětí a 330 jejich dospělých průvodců. Ke krásnému a plnohodnotnému průběhu vydatnou měrou přispělo 40 pořadatelů.

Děkujeme Vám za hojnou účast a slibujeme, že se za rok opět setkáme při dalším ročníku našeho Pohádkového lesa. Fotky a momentky z akce můžete shlédnout v sekci Fotogalerie webových stránek KČT Semily. Další snímky jsou uveřejněny na facebooku a dalších sociálních sítích.

Těšíme se na setkání s Vámi i na našich dalších akcích, z nichž první bude v sobotu 13.8.2022 prázdninový pochod plný zábavy pro malé i velké Račí stezkou 2022.

Fotogalerie »

| Petr Tichý | Novinky