Zakončení turistické sezóny 2022

V neděli 18.12.2022 jsme se v počtu jedenácti členů našeho odboru sešli na Kozákově v rámci slavnostního zakončení turistické sezóny roku 2022. V restauraci chaty jsme zhodnotili průběh jednotlivých akcí, které jsme v roce 2022 pořádali. Zavzpomínali jsme na Novoroční výstup na Kozákov, Pohádkový les, pochod Račí stezkou a v neposlední řadě i na naší tradiční Drakiádu. Shlédli jsme i fotogalerie snímků z akcí a pohovořili jsme i o proběhlých celostátních turistických akcích roku 2022. Dalším bodem setkání bylo seznámení s plánovanou činností našeho odboru v roce 2023 včetně schválení stanovení pilotních akcí, které bude pořádat semilský odbor KČT. Již dnes se těšíme na Váš zájem a hojnou účast. První akcí roku 2023 bude Novoroční výstup na Kozákov, který proběhne již za několik dní.

V neformální části setkání jsme společně poobědvali a prošli se kouzelnou zimní přírodou v okolí turistické chaty KČT na Kozákově. Pohledy na zasněženou přírodu a zapadající slunce byly opravdu kouzelné. Pořídili jsme několik snímků, které můžete shlédnout v sekci Fotogalerie.