Vyznamenání členů KČT odboru Semily

Na konci měsíce února proběhla členské schůze KČT odbor Semily. V průběhu slavnostního jednání byla udělena vyznamenání některým členům našeho odboru.

Vyznamenání III. stupně převzaly:

Bohdana Tichá, členka výboru

Dlouhodobě zajišťuje a zodpovídá za značení turistických značených stezek v našem regionu. Je hlavní organizátorkou dálkového pochodu Račí stezkou, jehož 40. ročník proběhne v sobotu 12.8.2023 a byl zařazen do celostátního seznamu významných turistických akcí.

Irena Sáblová, členka výboru

Dlouhodobě organizuje a účastní se turistických akcí, které KČT odbor Semily pořádá pro veřejnost.

Diplomy - Čestné uznání za aktivní podíl na organizování odborových turistických akcí i akcí pro veřejnost převzali:

Halina Koucká, ing. Jan Mocek (není na snímku), Alena Pakostová (není na snímku), Dagmar Kušlová, Iva Martínková, Bc. Iva Chaloupková (není na snímku), Mgr. Radek Pastyřík